Regulamin

Regulamin iszyby.pl:
 1. Sklep iszyby.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Nasza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
 2. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio przez stronę www.iszyby.pl oraz serwisy aukcyjne jak Allegro i OLX, a także telefonicznie lub e-mailem.
 3. Produkty mogą zamawiać klienci zarejestrowani na naszej stronie , a także Ci którzy nie posiadają konta
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto zostaje realizowane zamówienie płatne z góry. Zamówienia , które nie zostaną opłacone w ciągu 7 dni od daty ich złożenia są automatycznie anulowane.
 5. Wszystkie zmiany w zamówieniu można wprowadzić do momentu przekazania zamówienia do wysyłki.
 6. Złożone zamówienie klient może anulować telefonicznie 790 780 787 lub mailowo kontakt@iszyby.pl . Nie dotyczy to jednak zamówienia , które zostało już wysłane. Takiego zamówienia nie można już anulować.
 7. Ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów , wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 9. Zdjęcia wykorzystywane w sklepie internetowym iSzyby.pl są w pełni naszego autorstwa – kopiowanie, umieszczanie bez naszej zgody będzie karane sądownie.
 10. Do zamówienia doliczane są koszty przesyłki, zawsze pokrywane przez nabywcę. Przesyłki dostarcza specjalistyczna firma kurierska. Przed odbiorem przesyłki towar należy dokładnie obejrzeć, podpisanie listu przewozowego równoważne jest z akceptacją stanu odebranego towaru.
 11. Zwrot bez podania przyczyny – klient w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu towaru kupionego w naszym sklepie. Zwrot jest możliwy, gdy towar nie był używany. Musi posiadać oryginalne opakowanie w stanie nienaruszonym, oraz dowód zakupu (paragon lub faktura VAT). Zwrot zostanie zrealizowany po otrzymaniu przesyłki, pieniądze w ciągu 14 dni zostaną przelane na podane konto bankowe. Uwaga! Możliwość odstąpienia od umowy kupna (zwrot bez podania przyczyny) dotyczy wyłącznie produktów zakupionych przez konsumentów, usługa dostarczenia przesyłki przez kuriera jest bezzwrotna.
 1. Założenie indywidualnego Konta Klienta w sklepie iszyby.pl lub złożenie zamówienia jednorazowego oznacza akceptację polityki prywatności sklepu iszyby.pl oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z tą polityka. Sklep iszyby.pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą klienci naszego sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, podane podczas rejestracji i do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. (Dz. U. nr 22 poz.271).
 3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
 4. iSzyby zastrzega sobie prawo do wprowadzenia okresowych zmian w powyższym regulaminie. Klienci składający zamówienie w sklepie zobowiązani są do zapoznania się z aktualnym regulaminem. W przypadku braku akceptacji regulaminu prosimy o nie dokonywanie zakupów w serwisie www.iSzyby.pl Zakup w sklepie internetowym iSzyby.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

iszyby.pl
ul. Mazowiecka
87-100 Toruń
NIP: 8792524704
REGON: 341419344
TEL.: 790 780 787